Butų įrengimas

Per 4 intensyvaus darbo metus, sukaupėme nemažą patirtį butų įrengimo srityje. Darbų kokybė, punktualumas, platus medžiagų pasirinkimas - tai ką šiandien galime paiūlyti klientui.

Esame patyrę. Mes įrengėme jau virš 50 skirtingų butų. Didžiuojamės dirbdami su UAB „Eika" - kartu esame įrengę daugiau kaip 15 būtų prestižiniuose rajonuose. Taip pat turime patirties darbe su išskirtiniais, nestandartiniais objektais. Tai - Japonijos ambasadoriaus butas, stomotologijos centras „Dantų harmonija", karaliaus Mindaugo apartamentai, ladojimo namai „Nutrūkusi styga" Vilniuje.

Esame atviri. Kiekvienas klientas mums yra svarbus, kiekvienas pasiūlymas - patrauklus. Esame atviri bet kokiems pasiūlymams - nuo elementaraus buto įrengimo iki stambių objektų.

Esame lankstūs. Mes žinome, kad kiekvienas klientas yra išskirtinis ir unikalus. Todėl visais įmanomais būdais ir priemonėmis stengiamės įgyvendinti jo norus. Esant poreikiui, galime pasiūlyti dizainerio paslaugas, partnerių teikiamas nuolaidas.

Šiandieną galime didžiuotis tuo, kad esame įvertinti ir užsakovų. Apie mus kalba mūsų turimos rekomendacijos ir atlikti darbai. „Iki raktų" - tai įvertinta.